ساختار مرکز
واحد بیمارستانی
نظرسنجی
کیفیت مطالب سایت مرکز آموزشی درمانی ایزدی را چگونه می بینید؟

عالی
خوب
نسبتا خوب
متوسط
ضعیف
بسیار ضعیف

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 79736
بازديدکنندگان امروز: 2833
کل بازديدکنندگان: 2254122
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 1.0469 ثانيه
تاریخچه


این مرکز در سال 1347 هجری شمسی با نیت خیر و همت والای خیر محترم تأسیس گردید که هم اکنون نیز در حال ارائه‌ی خدمت در رابطه با بیماری‌های زنان و زایمان به مراجعه کنندگان محترم می‌باشد.


از تاریخ افتتاح این مرکز تاکنون بانی محترم به دفعات نسبت به بازسازی و یا تأسیس و خرید امکانات اقدام نموده‌اند. در سال 1378 بخش رادیولوژی و سونوگرافی بهسازی گردید و با توجه به نیاز مردم و شهر قم، یک دستگاه ماموگرافی از سوی ایشان به بیمارستان اهدا گردید.


در سال 1381 با توجه به لزوم ایجاد بخش اورژانس زنان، این کار با همت و تقبل هزینه ازسوی ایشان انجام گردید و اورژانس به مساحت 250 متر مربع در ضلع غربی بیمارستان احداث گردید که هم اکنون نیز در حال ارائه ی خدمت می باشد.


در سال 1389 با رایزنی‌های صورت گرفته و موافقت ایشان و فرزندان نیکوکارشان و با توجه به قدیمی بودن بافت ساختمان درمان، عملیات بهسازی و بازسازی و تأسیس اتاق زایمان جدید و استاندارد به صورت LDR و استاندارد انجام شد.


از 1390 تا کنون بازسازی  و بهینه سازی بخش‌های جراحی، فضای بخش نوزادان، بازسازی و سرب کوبی واحد رادیولوژی، بازسازی نمازخانه و آزمایشگاه، هم چنین مهد کودک صورت پذیرفته است.


در سال 1396 واحد جراحی به طور کامل بازسازی گردید.

واحد NICU  به انکوباتورهای پیشرفته مجهز شد.

در واحد رادیولوزی دستگاه دیجیتالی ماموگرافی تهیه و مورد استفاده قرار گرفته شد.

در واحد درمانگاه از وجود پزشکان متخصص اطفال و زنان بهرمند گشته ایم.


در حال حاضر بازسازی واحد پست پارتوم در حال انجام است و همواره تلاش خواهیم نمود  تا  بیش از پیش کیفیت خدمات ارائه شده به مراجعه کنندگان را ارتقا ء دهیم .

نگارش یافته توسط مسئول واحد بهبود کیفیت

اسفند 97ويژه پرسنل ويژه بيماران و مراجعين
ويژه پزشکان معرفی پکیج درمانی
فرم ها و فرایندها خدمات الکترونیکی
ارتباط با ریاست پیشنهادات و انتقادات
پیوندها